CHRISTMAS CZYLI BOŻE NARODZENIE

Życzę Wam, by nadchodzący czas był uświadomieniem i doświadczaniem prawdy, że sam Bóg uczynił siebie ekstremalnie małym, by ukazać nieskończoność swojej miłości do człowieka, do Ciebie.
Życzę Wam pokochania tej normalności, którą On przyjął żyjąc naszym życiem i tęsknoty za Nim, by prowokowała Narodzenie Chrystusa w sercu. Aby obecność Boga czyniła każdy nowy dzień  niespodzianką Miłości. Taką, która ma moc przenosić góry, podnosić do życia, gdy wydaje się to już całkowicie niemożliwym.

Niech Was zaskakuje i napełnia radością serca, która się nie kończy- nawet w obliczu wielkiego cierpienia  i optymizmem jako „nieuniknioną konsekwencją  wiary”, po prostu zwycięża w każdych okolicznościach. Ufności, że ostatecznie wszystko ma swój jedyny sens w życiu każdego z nas i w pewnym momencie ułoży się jak te puzzle. Każde zwycięstwo, każde narodzenie poprzedza walka. Pamiętaj o tym na każdym kroku, że On bez względu na wszystko, w każdej chwili jest przy Tobie.  Dla Ciebie się Narodził. Odwagi!

Ochoty do życia, która płynie z czynienia dobra i zauważania drobnych rzeczy, a tak genialnych, gdy się je dostrzeże – znaków Miłości i Piękna w chwili, która JEST.

Jeszcze raz, z całego serca życzę Wam by niezależnie od warunków i okoliczności Waszego życia dzisiaj Bóg naprawdę narodził się w Waszych sercach i ukoił każdy ból, każde cierpienie, wypełnił głębokim pokojem i radością, której nie jest wstanie dać żadna iluminacja świetlna, żaden nawet najpiękniejszy podarunek.

Nie zapominajmy w tym czasie o tych, którzy nie mają nikogo kto byłby obok, o tych, którzy oddaliby wszystko za możliwość doświadczenia tego, co my często mamy na wyciągnięcie dłoni.

Niech Jezus Chrystus prowadzi Was w każdym momencie życia. Łaska Jego i Pokój z Wami! – etiudavoyager

1211 Total Views 1 Views Today
comments

Będzie mi miło, jeśli po przeczytaniu postu zostawisz po sobie jakąś iskrę tego co tu znalazłeś. Blog jest przyjaznym azylem, dlatego każdy wulgarny komentarz zostanie skasowany, podobnie jak wszelkie złośliwości.