CZĘŚĆ CAŁOŚCI- CZYLI O TYM CO WAS CZEKA W NADCHODZĄCYM CZASIE

To będzie pierwsza wzmianka o moim nowym pomyśle z Wami związanym. Z Wami mówię, choć oczywiście chodzi mi o to miejsce, do którego zaglądacie coraz częściej, a ja chcę by było bardziej jeszcze przyjazne i wartościowe.

Długo zastanawiałam się nad tym jak uplastycznić cyrkulację energii tego miejsca, tak aby każdy kto tu wchodzi mógł doświadczyć czegoś wyjątkowego i sobie bliskiego. Jak również wkroczyć czasem w coś nieznanego odważnie i z chęcią odkrywania.
I tak niebawem będziecie mieli okazję zobaczyć efekt tych moich dyskusji, a będzie nim otwarcie nowego bloga… Od razu dementuję likwidację dotychczasowego. Nic z tych rzeczy. Będzie on współgrać z nim, ale różnić się co do stylu- to jednak sami zobaczycie :) Jestem bardzo podekscytowana, bo ten projekt stanowi dla mnie element dopełnienia, który niczym Trylogia literacka będzie nieodłączną częścią całości. To ostatnie sprawia zresztą, że w najbardziej pierwotnym znaczeniu- moja natura nie lubiąca zmian, czuje pewien rodzaj komfortu. To wyzwanie dla mnie samej pod wieloma względami, a dla Was możliwość spojrzenia z innej perspektywy, nie zawsze racjonalnej, niekoniecznie przemyślanej, zawsze bardzo ludzkiej w doświadczaniu. Do zobaczenia!

hipster.pl-bing-13fot. Bing Wright

1288 Total Views 1 Views Today
comments

Będzie mi miło, jeśli po przeczytaniu postu zostawisz po sobie jakąś iskrę tego co tu znalazłeś. Blog jest przyjaznym azylem, dlatego każdy wulgarny komentarz zostanie skasowany, podobnie jak wszelkie złośliwości.